Иван Бъчваров SlaserX - измамник

... баце :D
Аватар
LuD
The Sinner's Priest ;-]
The Sinner's Priest ;-]
Мнения: 205
Регистриран на: 10 Окт 2012 15:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Иван Бъчваров SlaserX - измамник

Непрочетено мнение от LuD »

Здравейте колеги,

Имах и имам още нужда за конфигуриране на два микротика - отделяне на една подмрежа и пускане на hotspot,
Реших да си спестя четенето и да си платя. Влезнах в този форум, намерих от подфорум "работа" контактите на въпросния "Иван Бъчваров SlaserX", чухме се, разбрахме се,
каза че много го лъжат и помоли да изпратя парите на преде. Разбрахме се да направи първо малката част от работата и тогава по голямата, пратих му 50 лева напред.

Прикачвам бележка за изпратените пари.

Момчето 10 дена не комуникираше с мене, после ми каза че е готов, само да хапне - и не се въна. Бил в чужбина спешно, връщал се, можели да почваме - така и не получих отговор.

Предупредих го че ще реагирам огледално, след като излиза извън границите на културното общество.

0896943133
0988859994

Това са му телефоните.

Говорих с адвокатката на фирмата и тя подготвя жалба за измама.

Не правете грешка, не пращайте пари на преде, особенно на този индивид.

Конкретно за Иван :

За съжеление не видях негативните теми за тебе, иначе не бих си губил времето. Не е въпрос за парите, а за 2-те седмици - в които изгуби моето време, моите очаквания. Това е по скъпо от парите, ако след като ги беше взел ми беше казал че няма да работиме, нямаше да се стигне до там, но ти изгуби моето време и моите нерви - които са безценни.

За ради тези 50 лева които получи и времето които си ми изгубил, имаш си нов враг, който ти има всичките данни, адреса. Явно парите са си заслужавали.

Кто с мечом к нам придет, от меча и погибнет!
Удачи тебе золотая рыбка, советую тебе постоянно оглядываться....

Поздрави Максим.

П.с. Още е актуално - търся човек който да ми помогне за конфигуриране на два микротика, на единия трябва елементарно да се изнесе подмрежа, койта да завърта трафика в мрежата, не да го пуска по тагнат V-lan към другия микротик, и ми трябва система за hotspot billing.

Ако имя някой корректен- 0882360030 , Максим.
The quieter you become, the more you are able to hear! :AR! https://www.FreeUniBG.eu :YMDEVIL:
Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост